GOTTHARDT LUNDQUIST. OLJA på pannå "Stockholms skärgård - Rotskären" signerad, 1900-tal.

1226774. GOTTHARDT LUNDQUIST. OLJA på pannå "Stockholms skärgård - Rotskären" signerad, 1900-tal.

höjd 89 cm, bredd 121 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 89 cm, bredd 121 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 691