1226752. TAKLAMPOR, 1 par, svartlackerade, industridesign, 1900-tal.

Diameter 30 cm.

Slitage samt oxiderade.

Diameter 30 cm.

Slitage samt oxiderade.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 37 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
37 EUR
Danmark
40 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
42 EUR
Åland
49 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
51 EUR
66 EUR
Schweiz
79 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
126 EUR
161 EUR
185 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Föremålsnr
1226752

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 174