CRESCENT DAMCYKEL, 1940-tal, 28-tum.

1226295. CRESCENT DAMCYKEL, 1940-tal, 28-tum.

Damcykel ca 40-tal, 28 tum.

Bra original skick mindre rost, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damcykel ca 40-tal, 28 tum.

Antal besök: 4 635