FAT, Japan, i Kinesisk svart Famille Noir stil, 1900-tal.

122619. FAT, Japan, i Kinesisk svart Famille Noir stil, 1900-tal.

Polykrom dekor med fåglar växter. Diameter 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 826