SKRIVBORD med KARMSTOL, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

122330. SKRIVBORD med KARMSTOL, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanérad i idegran. Skiva delvis klädd i grön skinn med 3 lådor. 2 hurtsar med vardera 3 lådor. Mått 116, bredd 59, höjd 77,5 cm.

Stötmärken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stötmärken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 522