Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KAFFESERVIS, porslin, sagomotiv, HC Andersen, med skedar 12 st, 1900-tal.
1223087. KAFFESERVIS, porslin, sagomotiv, HC Andersen, med skedar 12 st, 1900-tal.
många delar.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
många delar.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
915