ÅKE PERNBY. Blandteknik.

1219768. ÅKE PERNBY. Blandteknik.

Tjurfäktning. Signerad samt daterad 3/9 -57
35x43 cm.

Mindre ytslitage samt något lös i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x43 cm.

Antal besök: 1 127