Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
KARAFFER 3 st med proppar, varav en propp sannolikt silver, 1900-tal.
1217630. KARAFFER 3 st med proppar, varav en propp sannolikt silver, 1900-tal.
höjd 23 - 41 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 23 - 41 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
210