Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE och brevpress, metall/porslin, glas, 1900-tal.
1217421. LJUSSTAKE och brevpress, metall/porslin, glas, 1900-tal.
höjd 27 cm och 8 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 27 cm och 8 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
267