Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Fiskeutrustning
FISKESPÖ med RULLE Ambassadeur Record 5000 med liten väska, 1900-tal.
1217357. FISKESPÖ med RULLE Ambassadeur Record 5000 med liten väska, 1900-tal.
längd 189 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 189 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 364