FISKESPÖ med RULLE Ambassadeur Record 5000 med liten väska, 1900-tal.

1217357. FISKESPÖ med RULLE Ambassadeur Record 5000 med liten väska, 1900-tal.

längd 189 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 189 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 364