KAVIARHÅLLARE, Orrefors, osignerad, 1900-tal.

1217073. KAVIARHÅLLARE, Orrefors, osignerad, 1900-tal.

Har tillhörst Statsminister Ekman enligt trovärdig uppgift.
Formgiven av Simon Gate eller Edward Hald.
totalhöjd 21 cm.

naggar på insatsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 21 cm.

naggar på insatsen.

Antal besök: 358