Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
SIXTEN HOLMGREN. Från Brända, Djura. Olja på duk, upplistrad på pannå, signerad.
1216593. SIXTEN HOLMGREN. Från Brända, Djura. Olja på duk, upplistrad på pannå, signerad.
Ca. 33x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 33x40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
644