SKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahognybetsad, 1900/2000-tal.

1216586. SKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahognybetsad, 1900/2000-tal.

Med belysning.
Längd 169, bredd 45, höjd 197 cm.

Repor i underdelens toppskiva samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med belysning.

Antal besök: 442