PIPSTÄLL, för långpipor, björk, 1800-tal.

1216369. PIPSTÄLL, för långpipor, björk, 1800-tal.

Längd 42, bredd 28, höjd 92 cm.

Åldersslitage samt maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276