1215086. SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, 1900-tal.

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1215086

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 273