1215086. SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, 1900-tal.

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 139 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

139 EUR
Danmark: Köpenhamn
175 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
175 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
218 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
218 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
305 EUR
Finland: Helsingfors
305 EUR
Storbritannien: Westbury
394 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
409 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
424 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
429 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
441 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
537 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
537 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1215086

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 233