NILS NILSSON SKUM. tryck, 4 st,1900-tal.

1214733. NILS NILSSON SKUM. tryck, 4 st,1900-tal.

Photo and printing Giovanni Trimboli snc
Ramens mått ca 56 x 44 cm.

Bruksslitage.

Nils Nilsson Skum (1872–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 56 x 44 cm.

Bruksslitage.

Nils Nilsson Skum (1872–1951)

Antal besök: 4 013