JOHN HEDMAN. Olja på pannå, "Vinter i Mattmar" signerad och daterad -72.

121463. JOHN HEDMAN. Olja på pannå, "Vinter i Mattmar" signerad och daterad -72.

Mått 39 x 62 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 39 x 62 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 610