GLASSERVIS, 30 delar, Iittala, "Gaissa", design Tapio Wirkkala. 1900-tal.

121435. GLASSERVIS, 30 delar, Iittala, "Gaissa", design Tapio Wirkkala. 1900-tal.

Bestående av, 1 isskål, 1 karaff, 6 snapsglas, 6 ölglas, 5 dricksglas, 5 whiskeyglas, 6 cocktailglas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 16 464