Klippdockor, olika storlekar 1940-/1950-tal. 2 st dockor längd 29-60 cm. Spratteldocka i trä.Diverse brädspel, kortspel. 30-tal leksaksbilar + 2 garage.
Slitage. Bruksskick.
Slitage. Bruksskick.