PENNA, 18K guld. Vikt ca 9,0 g.

1213075. PENNA, 18K guld. Vikt ca 9,0 g.

Med stift i blyerts. Längd ca 8 cm. Vikt inklusive spets och invändiga delar i metall.

Bruksslitage. Smärre bucklor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 969