GLÖGGPANNA, 7 st koppar, stengods, Höganäs. 1900-tal.

121275. GLÖGGPANNA, 7 st koppar, stengods, Höganäs. 1900-tal.

Kanna + underrede för värmeljus.

Smärre slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, nagg.

Antal besök: 3 610