OKÄND KONSTNÄR, akvarell, signerad Braun.

121175. OKÄND KONSTNÄR, akvarell, signerad Braun.

Flicka och nalle. Mått 24 x 31 cm.

Tejpen på ramens baksida något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 203