GUNHEIM TORSTENSEN. Olja på duk, signerad.

121168. GUNHEIM TORSTENSEN. Olja på duk, signerad.

Hästar på fjället. Mått 90 x 58.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 628