PETER MANDL. SKULPTUR, terracotta på träsockel.

1210769. PETER MANDL. SKULPTUR, terracotta på träsockel.

Kvinnokomposition. Signerad samt numrerad 1/6 ex.
Total höjd inklusive sockel 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 355