ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner Turbo Collection.

1209538. ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner Turbo Collection.

P145107H. Med uppsamlare.

Proveniens dödsboet efter samlaren Mats Svensson, Bårebo, Gnosjö.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

P145107H. Med uppsamlare.

Antal besök: 8 073