BIBLIOTEKSBORD, Barockstil, 1900-talets första hälft.

120896. BIBLIOTEKSBORD, Barockstil, 1900-talets första hälft.

Ek med skuren dekor, två balusterformade ben, bredd 180, djup 85, höjd 75 cm.

Ytslitage, aning krackelerad fanér.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 188