LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Carl Keijser & Co, Västerås, 1900-talets första hälft.

1208226. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Carl Keijser & Co, Västerås, 1900-talets första hälft.

Kannelerade skaft på kvadratisk fot med kulfötter, höjd 18 cm
Modell 72C.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 72C.

Slitage.

Antal besök: 1 021