RING, 18 K Guld, Waldemar Jonsson Skara WrJ 1978.

1206921. RING, 18 K Guld, Waldemar Jonsson Skara WrJ 1978.

Guldring 18 karat tillverkad i Skara 1978, stämplad 18K D10 WrJ S, innerdiam. ca 17 mm, vikt 1,57 gram, vacker dekor samt 2 upphöjda opalinfärgade stenar.

Bruksslitage, rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 343