KRUCIFIX, ben och trä, 16/1700-tal.

1204284. KRUCIFIX, ben och trä, 16/1700-tal.

Jesus på korset, 16/1700-tal

Höjd 42 cm, bredd 16 cm.

Skador, limmad arm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jesus på korset, 16/1700-tal

Höjd 42 cm, bredd 16 cm.

Skador, limmad arm.

Antal besök: 544