1203329. RÖKELSKAR, cloisonne, Kina, 1800/1900-tal.

Diam 11 cm, höjd 9 cm.

Dekorskador samt inlägg saknas.

Diam 11 cm, höjd 9 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 20 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
20 EUR
Danmark
26 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
30 EUR
Frankrike
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
53 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
70 EUR
93 EUR
105 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1203329

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 216