BORDSLAMPA, mässing, läder, modell 5014, Einar Bäckström. 1900-talets mitt.

1202682. BORDSLAMPA, mässing, läder, modell 5014, Einar Bäckström. 1900-talets mitt.

Fot lindad med brunt skinn. Skärm av mässing. Märkt EB 5014 Made in sweden. Höjd 44 cm.

Slitage. Skärmar och fot med märken, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 161