RING MED BLÅ STEN, rödguld, 14K.

119976. RING MED BLÅ STEN, rödguld, 14K.

Klackrings modell. Oval fasetterad blå sten. Troligen syntetisk sten. Delvis förbottnad (ihålig).
Storlek 59 jmfr 18 3/4.
Vikt 2,3 gr.

Repor. Sten med små naggar. Blå sten ej testad i spektrometer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 59 jmfr 18 3/4.
Vikt 2,3 gr.

Antal besök: 1 456