TIKKA. M65 kal. 30-06.

TIKKA. M65 kal. 30-06.
1198811. TIKKA. M65 kal. 30-06.

Tillverkningsnummer: 650-50347
Piplängd: 56 cm
Gängad 15x1. justerbar kolvkam från "Kolvkam", gummibakkappa.

Bruksslitage, enstaka nagg i kolv, ställvis mindre rostangrepp på pipans ytsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piplängd: 56 cm

Adress

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besök: 6 384