GÖSTA WERNER. Akvarell.

GÖSTA WERNER. Akvarell.
1198013. GÖSTA WERNER. Akvarell.

"Sailors Grave", signerad samt daterad -69, 48x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gösta Werner (1909–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besök: 1 206