AXEL OLSON. Färgetsning.

AXEL OLSON. Färgetsning.
1195411. AXEL OLSON. Färgetsning.

Surrealistisk strandkomposition. Signerad samt numrerad 115/260 ex. 35x51 cm.

Mindre ytslitage.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 380