STAFFAN SNIDARE. "Decembersnö". Akvarellerad etsning, signerad och daterad -90.

119516. STAFFAN SNIDARE. "Decembersnö". Akvarellerad etsning, signerad och daterad -90.

Mått 18 x 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 18 x 13 cm.

Antal besök: 5 327