HANS ANDERSSON. Litografi, signerad och daterad -86.

119512. HANS ANDERSSON. Litografi, signerad och daterad -86.

"Höstdag Skeppsholmen". Mått 32 x 44 cm. Tryckfakta utförd av Lars Lenander medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 101