SNUSDOSA 1800-tal, trä, fornnordisk stil, rikt ornamenterad, dosa.

1194800. SNUSDOSA 1800-tal, trä, fornnordisk stil, rikt ornamenterad, dosa.

Fint ornamenterad snusdosa/dosa 1800-talets andra hälft, höjd 8 cm, längd 16 cm.

Bruksslitage, den ena svansspetsen saknar en liten bit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 628