Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
JULTRÄD med domherre i toppen, trä, 1900-tal.
1193815. JULTRÄD med domherre i toppen, trä, 1900-tal.
höjd 61 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 61 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
633