NILS LANDBERG. TULPANGLAS, Orrefors, blått, osignerat, 1950/60-tal.

1193177. NILS LANDBERG. TULPANGLAS, Orrefors, blått, osignerat, 1950/60-tal.

höjd ca 48 cm.

mindre åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 48 cm.

mindre åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 1 750