ALVAR HÅRD. Olja på duk, dansande människor, signerad.

119154. ALVAR HÅRD. Olja på duk, dansande människor, signerad.

Mått 58 x 80 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 58 x 80 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Antal besök: 1 773