Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Matsalsmöbler
MATSALSGRUPP, bord med iläggsskivor och STOLAR 6 st, nyrokoko, 1900-tal.
1190061. MATSALSGRUPP, bord med iläggsskivor och STOLAR 6 st, nyrokoko, 1900-tal.
bordets höjd 75 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
bordets höjd 75 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 334