FOTOGRAFIRAM, förgylld brons, 1800-tal.

1189532. FOTOGRAFIRAM, förgylld brons, 1800-tal.

21x14 cm.

Sliten föärgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x14 cm.

Sliten föärgyllning.

Antal besök: 107