BARDISK, betsat trä, 1900-talets mitt.

1189505. BARDISK, betsat trä, 1900-talets mitt.

Svängd form. Längd 154 cm. Djup ca 69 cm.

Slitage, fläckar, faner med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 224