RADIOMÖBEL MED INTARSIA, omgjort till barskåp, 1940/50-tal.

1188823. RADIOMÖBEL MED INTARSIA, omgjort till barskåp, 1940/50-tal.

Bredd 96 cm. Djup 47 cm. Höjd 94 cm.

Mindre ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytrepor och slitage.

Antal besök: 1 173