KOFFERT, sk amerikakoffert, Everlast, tidigt 1900-tal.

1188737. KOFFERT, sk amerikakoffert, Everlast, tidigt 1900-tal.

Klistermärke från Svenska Amerikalinjen.
Längd 103 cm. Bredd 59 cm. Höjd 65 cm.

Lock med spricka. Inre hyllplan saknas. Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613