Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
MARGIT RUNDBERG. STILLEBEN, uppklistrad olja på duk, signerad -84.
1188658. MARGIT RUNDBERG. STILLEBEN, uppklistrad olja på duk, signerad -84.
38 x 46 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Smärre färgbortfall.
Helsingborgs Auktionskammare
943