SKRIVMASKIN, Colombia Bar-Lock, tidigt 1900-tal.

1187876. SKRIVMASKIN, Colombia Bar-Lock, tidigt 1900-tal.

Bredd 33 cm. Djup 36 cm. Höjd 22 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 550