1187832. EMMASTOLAR, 1 par, sent 1800-tal.

Sitthöjd 40, rygghöjd 82 cm.

Bruksslitage.

Sitthöjd 40, rygghöjd 82 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1187832

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 250